استراتژی غیراخلاقی برای تبلیغات چگونه به نظر می رسد؟

استراتژی غیراخلاقی برای تبلیغات چگونه به نظر می رسد؟

استراتژی غیراخلاقی برای تبلیغات چگونه به نظر می رسد؟

Blog Article

استراتژی غیراخلاقی چگونه به نظر می رسد؟
هیچ پاسخ متنوعی برای این سوال وجود ندارد. با این وجود ، چندین چیز وجود دارد که صاحبان مشاغل می توانند به آنها توجه کنند ، پرچم های قرمز روشن:

درست بودن آن خیلی خوب به نظر می رسد: غالباً بازاریابانی را مشاهده می کنید که جملاتی از جمله ، "من می توانم در عرض 50 هفته 50000 فالوور برایت بیاورم" یا "من حساب های رسانه های اجتماعی را با 10000 فالوور می فروشم." در حالی که هر دوی این روش ها برای دستیابی به مخاطبان عظیم عالی به نظر می رسند ، اما اینها اغلب شرایط و ضوابط بستر اجتماعی را نقض می کنند. آنها می توانند حساب شما را ممنوع کنند در حالی که کلاهبردار با پول شما دور می شود و آماده می شود که آن را برای پسر بعدی (یا دختر) انجام دهد
پیشنهادی برای خدمات کاملاً رایگان: اخیراً تعداد زیادی از "بازاریابان" (من این اصطلاح را آزادانه استفاده می کنم) به فیس بوک متوسل شده اند: "من به تازگی یک استراتژی جدید برای رشد تجارت شما از طریق تبلیغات فیس بوک آموخته ام. قبل از شروع شارژ کردن ، به دنبال کسب و کاری هستم تا ببینم آیا می توانم برای آنها نتیجه بگیرم. " با این یکی دو راه برای از دست دادن وجود دارد. شما به آنها امکان دسترسی به حساب خود را می دهید و آنها تمام داده های دنبال کننده شما را می دزدند و اجرا می شوند ، یا آنها پول شما را برای تبلیغات فیس بوک که کار نمی کنند هدر می دهند.
بازاریابی جعلی اینفلوئنسر / کلاهبرداری در اینفلوئنسر: اینکه افرادی در شبکه های اجتماعی به عنوان یک هدایای تبلیغاتی تأثیرگذار درآمد واقعی دارند ، دروغ نیست. واقعیت این است که تأثیرگذاران غالباً م aد هستند و مخاطبانشان می آیند و می روند. آنچه شما باید بررسی کنید این نیست که تعداد فالوور آنها چقدر است ، بلکه تعداد فالوورهای درگیرشان است. آنها می توانند 2 میلیون دنبال کننده داشته باشند. اما اگر آنها فقط 500 را درگیر کنند ، دسترسی آنها هیچ معنایی در مسیر تبدیل به فروش ندارد.
یادگیری از سقوط یک غول
رالی فورج به ما نشان می دهد که علی رغم بزرگی سازمان ، سیستم عامل های شبکه های اجتماعی تمایل به حفظ صلح دارند. علاوه بر این ، آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که کاربران رفتار اخلاقی دارند. آنچه جالب است این است که تعداد زیادی از مدافعان در سیستم عامل ها گزارش مسائل مربوط به آن را نیز دارند. دیدن جامعه کاربران در بیشتر موارد درگیر اخلاقی نگه داشتن سیستم عامل ها است زیرا سیستم عامل ها تازه کننده هستند.

با گذشت زمان تحمل رفتارهای غیراخلاقی کمتر و کمتر می شود. برخی ممکن است آن را سانسور بنامند. با این حال ، این یک تعهد اخلاقی می شود. شرکت هایی مانند Facebook ، Twitter ، LinkedIn و TikTok باید سیستم عامل های ایمنی را برای کاربران حفظ کنند.

این خبر به راحتی منتشر نمی شود و به احتمال زیاد مرکز بسیاری از بحث های سیاسی و سانسور شدید خواهد بود. این آخرین موردی نیست که ما شاهد هستیم شرکت های رسانه های اجتماعی به دنبال حفظ بستر ایمنی برای کاربران هستند. آیا آمادگی سقوط دومینو را دارید زیرا سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مسئولیت بیشتری را برای شرکت ها فراهم می کنند؟

تیم ما اینجا است تا به شما کمک کند تا از چالش های بازاریابی استفاده کنید. از ما بپرسید که چگونه استانداردهای اخلاقی را حفظ می کنیم در حالی که بهترین نتیجه را می گیریم.
احتمالش زیاد است ، شما آهنگ محبوب جدید خواننده تراویس اسکات ، SICKO MODE را شنیده اید. احتمال دارد ، شما همچنین نام مک دونالد را شنیده اید. این دو شمایل فرهنگی شناخته شده اخیراً در یک وعده غذایی مشترک مک دونالد و تراویس اسکات همکاری کردند که محبوبیت زیادی در میان طرفداران جوان اسکات از طریق شبکه های اجتماعی به دست آورد. فقط با شش دلار ، خریداران یک کوارتر پوندر ، سیب زمینی سرخ کرده و یک دستگاه اسپریت دریافت می کنند.

در 8 اکتبر ، شرکت مک دونالد آمار سه ماهه سوم خود را منتشر کرد که رشد فروش 4.6 درصدی را در ایالات متحده نشان می دهد. از آنجا که سه ماهه در طول بیماری همه گیر COVID-19 اتفاق افتاده است ، افزایش قابل توجهی برای یک زنجیره فست فود تقریباً چیزی شنیده نشده است.

این افزایش در یک زمان حیاتی برای این برند اتفاق افتاد ، زیرا سه ماهه دوم آنها پس از طغیان همه گیر کسب و کار ، 8.7٪ کاهش نشان داد. مک دونالد همچنین شاهد کاهش 2.2 درصدی بین المللی در سه ماهه سوم خود بوده است ، زیرا بسیاری از مکان های آنها مجبور به بسته شدن شده اند.

خوشبختانه ، تراویس اسکات با صرف غذای اختصاصی McDonald’s Cactus Jack روز را نجات داد. در طول یک ماه تبلیغات خود ، این وعده غذایی به قدری محبوب شد که در برخی از مکان ها مواد اولیه آن تمام شد. برخی دیگر با طرفداران جوان روبرو می شدند که پوسترهای تبلیغاتی را برای فروش آنلاین می دزدند ، برخی از آنها با هزینه ای در حدود 1000 دلار در eBay هزینه می کنند. بسیاری از طرفداران تجربیات خرید خود را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند TikTok و Instagram به اشتراک گذاشته اند و خرید غذا را به عنوان یک محبوب در میان سایر موارد منو تبدیل کرده اند.

حفظ خط
تراویس اسکات تنها هنرمند McDonald’s Rolodex نیست ، زیرا این حق همکاری همکاری دیگری با خواننده کلمبیایی J. Balvin را منتشر می کند. از 5 اکتبر تا اول نوامبر ، مشتریان می توانند غذای J. Balvin را تهیه کنند که شامل بیگ مک ، سیب زمینی سرخ شده با سس گوجه فرنگی و Oreo McFlurry است.

این هنرمند 35 ساله رگاتون بیش از 35 میلیون رکورد در سطح بین المللی فروخته است و اخیراً آلبوم 2020 خود را با نام Colores منتشر کرده است. همکاری فست فود وی مطمئناً به نفع او خواهد بود و نام تجاری او را درست پس از انتشار آلبوم ارتقا می دهد.

در رسانه های اجتماعی ، برخی از تماشاگران مفروضات خود را در مورد همکاری های اخیر مک دونالد به اشتراک گذاشته اند و ادعا می کنند که مبارزات انتخاباتی بالوین و اسکات برای مقابله با دادخواست های تبعیض نژادی آزاد شده است. طبق فاکس نیوز ، اوایل سال جاری زنجیره فست فودها با دو پرونده قضایی در رابطه با نژادی مواجه شدند

اگرچه این آرم تغییر بزرگی ایجاد نکرد ، اما تغییرات ظریف به برند نیسان ظاهری مدرن و مدرن با زمانه می بخشد.

همراه با به روزرسانی معوق ، نیسان به عنوان بخشی از طرح روشن کردن آرم خود ، مارک تجاری جدیدی را ارائه داد. در تمام مدل های الکتریکی آینده آرم با حدود 20 چراغ LED روشن می شود. آرم جدید و مسطح تبلور راحت تری است و طرح کلی روشنایی را برای نور فراهم می کند.

نشان برجسته جلو عنصر جدیدی را به سمت وسایل نقلیه نیسان که به جلو حرکت می کنند اضافه می کند و نام تجاری را برای خود مشخص می کند.

پس چرا حالا؟
20 سال است که نیسان طراحی خود را تغییر داده است ، این س begال را ایجاد می کند ، چرا اکنون؟

در وب سایت خود ، این شرکت ادعا کرد که آنها از سال 2017 روند جدید طراحی را آغاز کردند ، به این امید که چیزی "نازک ، سبک و انعطاف پذیر" ایجاد کنند.

فرایند مشابهی را نیز BMW طی کرد و همچنین در سال گذشته تغییرات اندکی در آرم منتشر کرد. با انطباق با عصر دیجیتال ، BMW آرم اصلی سه بعدی خود را برای یک نسخه چاپلوس تر و دو بعدی برای سازگاری دیجیتال تغییر داد.
به همین ترتیب ، فولکس واگن نام تجاری خود را در اواخر سال 2019 با یک تغییر لوگوی مشابه منتشر کرد. درست مانند نیسان ، فولکس واگن از انتشار اولین خودروی الکتریکی خود برای تبلیغ یک آرم جدید و مدرن استفاده کرد.

در حالی که به نظر می رسد لوگو تقریباً شبیه به اصلی است ، طراحی سنتی شکل 2D واضحی دارد که با سیستم عامل های دیجیتال سازگارتر است.

فولکس واگن همچنین قصد دارد آرم خود را از طریق چراغ های LED بر روی اتومبیل های آینده خود روشن کند. که باز هم ظاهری مدرن و جذاب به موج جدید وسایل نقلیه الکتریکی می بخشد.
بنابراین ، برای پاسخ به س questionال موجود ، باید به دوران کنونی نگاه کنیم. با بیشترین مصرف محتوا به صورت آنلاین ، شرکت ها به یک آرم نیاز دارند که همه سیستم عامل های دیجیتالی را در خود جای دهد - کاری که یک طراحی سه بعدی نمی تواند انجام دهد.

وقتی صحبت از علامت های آبی ، تصاویر نمایه شبکه های اجتماعی و نشان های سپر می شود ، گرافیک های سه بعدی احساس سنگینی و سنگینی می کنند. تصاویر دو بعدی تخت و سبک احساس یکپارچه و تیز بودن می کنند و پروژه های طراحی گرافیک را آسان تر می کنند.

اهمیت طراحی آرم
هنگام راه اندازی مشاغل ، ممکن است تهیه آرم در لیست اولویت های شما زیاد نباشد.

اگرچه ایجاد مشتری و تشکیل تیم برای موفقیت شما در کوتاه مدت مهمتر است ، اما از قدرت یک آرم قوی غافل نشوید.

در عصر دیجیتال ، توجه مصرف کنندگان محدود است. هنگام مشاهده محتوا ، کاربران پاداش سریع می خواهند وگرنه کلیک خواهند کرد - مگر اینکه نمادهای چشم نواز شما توجه آنها را به خود جلب کنند.

حتی اگر یک آرم فقط ممکن است از چند رنگ ، کلمه و یک تصویر کوچک تشکیل شده باشد. این طرح در یک نگاه پیامی را به مشتریان شما منتقل می کند.

یک آرم اولین برداشت شما را مطرح می کند. این یک فرصت شماست که مشتری احتمالی را به خود جلب کنید و به نمایش بگذارید که چرا خدمات شما باید برای آنها با ارزش باشد.

تصاویر مداوم در کل کسب و کار شما شخصیت برند شما را تثبیت می کند و به مشتری این امکان را می دهد تا شما را به عنوان یک شرکت بشناسد.

به عنوان مثال ، ممکن است یک مشتری در سفر خرید صدها تی شرت را الک کند. اما به محض پیدا کردن یکی با برجسته نایک ، آنها فروخته می شوند.

چیزی به اندازه یک چرخش سفید کوچک ، مشتری را مجاب به خرید می کند ، زیرا به برندی که خیلی خوب می شناسند اعتماد دارند و آن را ترجیح می دهند.

به گفته پم مور ، 5 تا 7 برداشت طول می کشد تا مصرف کننده نام تجاری شما را به یاد بیاورد. این نشان می دهد که اهمیت یک آرم قوی فقط چقدر است.

وقتی به تبلیغات و تبلیغات محدود اعتماد کنید ، ممکن است این تعداد زیاد به نظر برسد. با این حال ، اگر یک آرم سازگار در چندین سیستم عامل منتشر کنید ، پنج برداشت زیاد نیست.

وقتی در اینجا در Elevare با ما کار می کنید ، تیم متخصص طراحان گرافیک ما با شما همکاری خواهند کرد تا یک آرم و طرح مناسب برای تجارت شما ایجاد کنند.

ما می دانیم که چگونه مینیمالیسم ، وضوح و پیام کسب و کار شما را در یک طرح به دست بیاوریم. ما همچنین متناسب با متناسب با همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تغییراتی خواهیم داد.

تیم ما همچنین شما را در روند انتشار راهنمایی می کند. ما می توانیم به شما کمک کنیم آرم خود را روی کارت های بازرگانی ، بیلبوردها ، رسانه های اجتماعی و بروشورها و موارد دیگر اعمال کنید.

ما همچنین از پرونده های ثبت علامت تجاری مراقبت خواهیم کرد و پرونده ها و رنگ ها و مشخصات استفاده شده در پرونده را ثبت خواهیم کرد تا بتوانیم در آینده تغییراتی ایجاد کنیم.

ما می دانیم که ایجاد یک برند معتبر و داشتن یک هویت تجاری قوی بصورت آنلاین چقدر مهم است. ما با تعدادی از مشتریان کار کرده ایم تا با موفقیت چشمگیر به ایجاد و تقویت نام تجاری آنها کمک کنیم.

برای مشاوره رایگان در زیر با ما تماس بگیرید تا بتوانیم طراحی و مارک تجاری شما را که به شما کمک می کند تا به عنوان یک مرجع معتبر در زمینه فعالیت خود فعالیت کنید ، شروع کنیم.

https://newsroom.mastercard.com/news-briefs/mastercard-commitment-to-privacy/#comment-652134
https://lucian.uchicago.edu/blogs/atomicage/2017/05/29/us-nuclear-disaster-could-be-worse-than-fukushima-experts-warn-via-news-wire/comment-page-9/#comment-1474723
https://sites.psu.edu/amentrclblog/sample-page/comment-page-163/#comment-166209
https://www.diigo.com/annotated/323c9f93eae3ad8c4f3c26b63140a272
https://social.technet.microsoft.com/Profile/mina%20db
https://dribbble.com/raminra/about
http://www.etc.cmu.edu/projects/tatrc/?p=32#comment-395548
https://www.woddal.com/ramin20
https://den-nekonoko2.blog.ss-blog.jp/2013-01-30-2?comment_success=2020-11-20T22:22:45&time=1605878565
https://www.discogs.com/user/ramin20
https://prlog.ru/analysis/arazgift.com
http://blogs.rochester.edu/feelinggood1/2016/10/20/blogassignment6/#comment-78832
https://evoke.ics.uci.edu/health-data-exploration-report-published/#comment-54364
http://blog.pucp.edu.pe/blog/renzogm/2012/08/27/jaque-mate-al-ajedrez-peruano/#comment-123457
https://chrisguillebeau.com/travel-ninja-launch/#comment-777790
http://www.folkd.com/user/minadb
http://isa-universities-in-crisis.isa-sociology.org/?p=954#comment-19035
http://recipes.mentaframework.org/user/profile/103029.page
https://community.mis.temple.edu/alombardo/#comment-822
https://diva.sfsu.edu/users/Christopher.Waldrep/blog/11-30-2010/my-first-podcast
https://www.liveinternet.ru/users/sanazdb/blog#post477933475
http://chng.it/h4kTRLyXGd
https://www.academia.edu/44638288/%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87
https://www.deviantart.com/ramin855/about#about

https://blog.51.ca/u-29332/2007/06/28/%E5%AE%89%E7%9C%81%E5%90%8C%E6%80%A7%E6%81%8B%E8%80%85%E7%9A%84%E7%A6%8F%E9%9F%B3%EF%BC%9A60%E7%A7%92%E6%A3%80%E6%B5%8Bhiv%EF%BC%8C%E5%8C%97%E7%BE%8E%E7%AC%AC%E4%B8%80/

http://milyarderha.com/ghavanin/#comment-2422

http://moohamadparsa.ninipage.com/post-40.nini#comment_652322

http://zistedu.ir/%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C/1943?unapproved=50569&moderation-hash=37763281f6c78621b3eff858192c142a#comment-50569

http://chinakala.com/2017/08/15/274/#comment-1532

http://bestchefrecipes.ir/%da%a9%d8%a7%d9%be-%da%a9%db%8c%da%a9-%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%aa%db%8c/?unapproved=34631&moderation-hash=e9099c79dcb18de1d755beb6366fb1f7#comment-34631

http://www.radiollanuradecolon.icrt.cu/aprueban-en-costa-rica-plan-de-accion-de-genero/#comment-3364817

https://forum.xda-developers.com/m/ramin200.11325213/#about

https://theshadowleague.com/fruitvale-station-s-impact-remains-strong-5-years-later/#comment-3391252

Report this page